Elektronik Sigara Iqos Modelleri

Elektronik Sigara Iqos Modelleri

Ülkemizde çok yoğu bir şekilde satışları olan Iqos ve modelleri elektronik sigara kullanıcıları tarafından çok fazla ilgi odağı olmaktadır.

ıqos tütünü yakmadan en yüksek derecede buharlaştırma özelliği bulunan en özel tasarım elektronik sigara çeşitleri arasında yer almaktadır. Yakma işlemi olmaması sayesinde standart kullanılan normal sigaraya nazaran içinde daha az katran ve zifir bulunmaktadır. Böylece sağlık bakımından daha az zararlı olması kullanıcıların daha fazla ilgisini çekmektedir. Nikotin oranını ve aromasını kullanıcı kendi belirlemektedir.

Iqos Modellerinin Farkı

Iqos son derece kolay kullanımı ile istenilen ayarlarda sigara keyfi yaşamak isteyenler için en doğru seçin olmaktadır. Cihazın en önemli modellerinden biri olan iqos iluma ısı çubuklarını içinde yer alan küçük metal parçaların bir akım oluşturması ile gelişmiş endüksiyonlu ısıtma teknolojisi kullanılarak tadı çok daha güzel ve eşit oranda sunmaktadır. Yeni tasarım zarif ve şık tasarımıyla farklı renk seçeneklerine sahip olmaktadır.

Yüksek Performanslı İqos 3 Duo

Her türlü sıcaklığa uzun süre dayanıklı olan iqos 3 duo kompakt tasarım ve yüksek performans sağlamaktadır. İki ardışık kullanıma sahip olan cihazın çok hızlı bir şekilde şarj etme özelliği bulunmaktadır. Genel kullanımı ve temizliği çok daha kolay olan cihaz dünyanın her yerinde en fazla talep gören elektronik sigara türü olmaktadır. Normal sigara tadında daha az zararı olan cihaz piyasada çok fazla tutulmaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Ürünleri Nereden Alınır?

Arçelik Ürünleri Nereden Alınır?

Mobil Oyun Programlama Platformu

Mobil Oyun Programlama Platformu

Güvenlikte Son Nokta Kepenk Sistemleri

Güvenlikte Son Nokta Kepenk Sistemleri

Ostim Etiket Ostim Dijital Baskı

Ostim Etiket Ostim Dijital Baskı

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir