Enkay İnşaat’tan Fetih Projesi

Enkay İnşaat’tan Fetih Projesi

Konya’da Emlak ve Konya’da İnşaat Sektöründe ses getiren projeleri tek tek hayata geçiren Enkay İnşaat , yeni projelerle konuşulmaya devam ediyor.

Konya’da İnşaat sektöründe örnek, Konya’da Emlak sektöründe ise dikkat çeken projeleri bir bir hayata geçiren Enkay İnşaat, sektöründe lider bir firma…

Çünkü Konya’da İnşaat Sektöründe örnek gösterilen projeleri hayata geçirirken odaların metrekarelerinde ise bir santim bile bir sapma olmuyor. Konya’da Emlak Sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından çok fazla talep gören Fetih Sitesi açık ve kapalı otoparkı, misafir otoparkı, 7 gün 24 saat site güvenliği, Güvenlik kameraları, Yürüyüş yolları, Kamelyalar, Bahçe peyzaj düzenlemesi, çocuk oyun alanları bulunmakta.

Depreme dayanıklı konut üretimi, Bina dış cephe ısı yalıtımı, Katlar arası ses ve ısı yalıtımı, Görüntülü diafon sistemi, Uydu, Yangın alarm sistemi, Bina girişlerinde posta kutusu, Zemin doğaltaş kaplama (mermer ve granit), Merdiven boşluğu duvarları seramik kaplama uygulaması kullanılmış ve her projesinde de bu uygulamalara devam etmekte.

Daire özelliklerinden de kısaca bahsetmek isteriz. Daire girişleri çelik kapı antrede sürgü kapak aynalı vestiyer, Daire içi kısmi asma tavan uygulaması, Hilton lavabo. Asma tavan. Mutfak tezgahı granit, Mutfakta 3’lü ankastre set, İç kapılar PVC Mdf Pres kapı, İç duvarlar 3D Duvar ve duvar kağıdı, Armatörler aç kapa sistem, Lavaboda Hilton dolap bulunmakta.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Tartışması

Banyo Tartışması

Kalite ve Konforun Adresi

Kalite ve Konforun Adresi

Avcılar Şehirlerarası Taşımacılık

Avcılar Şehirlerarası Taşımacılık

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir