Kalite ve Konforun Adresi

Kalite ve Konforun Adresi

Almira Otel Bursa’nın şehir merkezinde bulunan yüksek kalite hizmet veren profesyonel ekibi ile üst düzey hizmet vermektedir. 35 yıllık deneyimi sayesinde, misafir memnuniyetine önem veren bir anlayış ile hizmet vermektedir. Almira Otel Bursa’da kalitenin adresi ve konforun merkezidir. Saat 15:00 giriş ve öğlen 12:00’da çıkış işlemleri yapılmaktadır.

Almira Otel Konumu

Tesisimizin Bursa Otel konumu sayesinde Uludağ’a 35km., Mudanya/Güzelyalı feribot iskelesine 20km, Teleferiğe 6km, Yenişehir Havaalanı’na 40km, Atatürk Kongre ve Kültür merkezi, Alışveriş Merkezlerine ve metro istasyonuna yürüyüş mesafesindedir.

Çevreye Duyarlı

Yaşadığımız çevreye duyarlı bir vizyon sahibi olan otelimiz, gürültü kirliliğini azalmasına önemli rol oynayan elektrikli araçlar için Elektrikli Araç Şarj İstasyonu hizmeti sunmaktadır. Otelimizde kapalı ve yarı kapalı alanlarda türün ürünlerinin kullanımı yasaktır.

Covid-19 önlemleri kapasından yayınlanan genelge ve yasal düzenlemelere göre, konsept dahilinde sunulan hizmet ve hizmet alanlarının kullanımı, alınan tedbirler doğrultusunda Otel yönetimi tarafından değiştirilebilir ve düzenlenebilir.

Profesyonel Hizmet

Bursa Spa otelleri denildiğinde akla ilk gelen Almira Otel olarak çocuklarınızın güvenliğini önemsiyoruz. Spa hizmetinden faydalanmak isteyen misafirlerimiz en az 12 yaşında olmalıdır.

12 yaşından küçük misafirlerimiz için ebeveyn eşliğinde Splash Kids Zone bölümünü kullanabilirler. 18 yaş altı misafirler, sadece aynı cinsten olan tarafından alacakları bakımlar ebeveyn imzası olmadan yapılmamaktadır. Otelimiz 9 farklı oda tipine sahiptir. Detaylı bilgi için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Tartışması

Banyo Tartışması

Enkay İnşaat’tan Fetih Projesi

Enkay İnşaat’tan Fetih Projesi

Avcılar Şehirlerarası Taşımacılık

Avcılar Şehirlerarası Taşımacılık

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir