Kumaş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumaş Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumaş bükülmesiyle oluşturulur. Bu, cilveli tarafta, sıcaklık yaratan ve kıyafetleri vücut için mutlu eden pamuktur. Dış kısımda sentetik katman kumaşı nem ve yağıştan korur, ürüne sağlamlık ve dayanıklılık kazandırır. Bu nedenle, iç taraftaki rahatlık ve dış taraftaki koruma, genellikle tekdüze olmak üzere dış giyim dikişini sıcak hale getirir. Bakım kolaylığı, aşınma direnci ve şekil bakımı kumaşın büyük avantajlarıdır.

Kumaş % 67 polyester, % 33 pamuk içerir. Kumaş gevşek, ancak şeklini iyi koruyor ve çeşitli renklerle temsil ediliyor. Özellikle onu önemseme kurallarından etkilendim. Teredo, sık sık 80 ° C’de yıkamayı sürdürür ve beyaz keten rengini korumak için klor içeren ürünlerin ağartılmasına izin verir. Uzun süre orijinal rengini korur. Sağlık çalışanları, gıda endüstrisi, restoran zincirleri ve otel personeli için tulumlar bu malzemeden yapılmıştır. Sonuçta, tüm bu üniforma türlerinin koşulu aynıdır: rahatlık, hijyen ve buna bağlı olarak sık yıkama ve kusursuz bir görünümün korunması. Kumaş her bakımdan Avrupa standartlarına uygundur.

Membranlar, ürünü düşük sıcaklıkların ve yağışların etkilerinden koruyan bir emprenye veya kaplama şeklinde yüzeylerine uygulanır. Ama aynı zamanda sıcak değiller, vücudun nefes almasına izin veriyorlar. Bu kumaşlardan, faaliyetleri zorlu hava koşullarını içerenler için dış giyim üretilir: dağcılar, korucular, devriyeler, kurtarma işçileri, onarım hizmetleri ve diğerleri.

Kalın, ancak nefes alabilen kumaş iyi. Yüzeyi mattır ve malzemenin kendisi rahatlık ve rahatlık hissi yaratır.

Kumaş alan adı ilginç. İngilizceden çevrildiğinde “hafıza” anlamına gelir. Ve buna denir olması tesadüf değildir. Tuval, ekli desenin ana hatlarını koruyabilir. Sadece yüzeyi ellerinizle pürüzsüzleştirirseniz kaybolur. Aynı şekilde istenmeyen kırışıklık ve kıvrımlardan kurtulabilirsiniz. Ancak bu özellik, tuvalin bileşiminde sadece% 30 pamuk olduğu sürece korunur. Bu malzeme takım elbise, palto ve ceket yapımında kullanılır.

Suni Deri

Bu nispeten yeni bir malzemedir. Poliüretan ve pamuk baz karışımı. Nefes almak rahattır, aşırı sıcaklıklara dayanır ve çekici bir görünüme sahiptir. Ayrıca hakiki deriden çok daha ucuzdur. Eksiklikler arasında kimyasal maddelere duyarlılık ve yüksek mekanik hasar olasılığı vardır. Bu malzemeden giysiler silinebilir. Mobilya için eko-deri uygulaması. Kumaş Üstelik bu malzeme derinin kendisinden daha sıcak ve daha hoş. Ondan her türlü kıyafeti dikin: pantolonlar, etekler, elbiseler ve ceketler. Ve aksesuar yapmak için çok büyük bir sorun. Güzel cüzdanlar, broşlar, evrak çantaları ve hatta diplomatik evrak çantaları çıkıyor.

Tüm çeşitler için kumas.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Sanal Ofis Avantaları Nelerdir?

Sanal Ofis Avantaları Nelerdir?

Kanvas Tablo ve Diğer Tablolar

Kanvas Tablo ve Diğer Tablolar

Hiza Yapı Dekorasyon Şirketi

Hiza Yapı Dekorasyon Şirketi

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Süsleri 2021

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Süsleri 2021

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir