Lol Script 2021

Lol Script 2021

Lol script, anında görmenizi ve hareket etmenizi sağlayan refleks tabanlı bir hile programıdır.

Rust hileleri tek bir program yok, Riot hileleri düzelttikçe yenileri gelmeye devam ediyor. League of Legends, erişilmesi ve hile yapılması zor bir oyun olsa da zaman zaman kötü amaçlı yazılımlardan muzdarip olduğu bir gerçektir.

Riot Games’in bu konuya yaklaşımı oldukça katı. Şirket aktif olarak sadece betiklerle değil, diğer birçok 3. parti yazılımla da mücadele ediyor. Bu nedenle oyunculuğun doğası gereği hileye karşı olduğumuzu belirtelim ve sizi uyaralım. Vaktiniz ve maddi imkanlarınızla hesaplarınıza yatırım yaparken lütfen hile yaparak risk almayınız. Ayrıca oyun zevkinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız kimsenin oyundan aldığı zevki etkilemeyin.

Lol Scripti Ne Yapar? – LoL Komut Dosyası Nedir?

Programın ne olduğundan kısaca bahsettik ama ne işe yaradığını tam olarak açıklamamış olabilir. Aşağıdaki öğelerin tümünü veya bir kısmını içeren program türünün bu şekilde adlandırıldığını unutmayın.

Last Strike Boost: Bu yazılım, karakterinizin hasarını ve minyonların sağlığını hesaplar. Son vuruşu yapar ve şerit donmuşken jeton kazanmanızı sağlar. Hasardan Kaçınma: Rakibiniz yetenekleri kullandığında, bilgisayarınız verileri alır. Lol hileleri programları bu veriler sayesinde hızlı bir aksiyonla beceriden kaçmanızı sağlayarak sizi hasardan korur.

LoL hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için web sitemizdeki https://vivacheats.com/lol-cheats linkine tıklayabilirsiniz. Bu tür programların ücretsiz bulunabileceği veya ücretli olarak satılabileceği unutulmamalıdır. Bu bir yazılım satışı değil, korsan yazılım ticaretidir. Bu nedenle dolandırılma olasılığı çok yüksektir. Keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz. Bu tür programların ücretsiz bulunabileceği gibi ücretli olarak da satılabileceği unutulmamalıdır. Bu bir yazılım satışı değil, korsan yazılım ticaretidir. Bu nedenle dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Keyifli ve eğlenceli oyunlar dileriz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Firma Rehberi Ne İşe Yarar?

Firma Rehberi Ne İşe Yarar?

Türk Organik Instagram Beğeni Satın Al

Türk Organik Instagram Beğeni Satın Al

Tiktok Keşfete Nasıl Çıkılır?

Tiktok Keşfete Nasıl Çıkılır?

Ücretsiz Giriş Yap E-Belediye

Ücretsiz Giriş Yap E-Belediye

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir