Ofis Bölme Sistemleri Performansı Arttırıyor

Ofis Bölme Sistemleri Performansı Arttırıyor

Günün büyük bir bölümünü ofislerde geçirdiğimizi hesaba katarsak, bu mekânların tasarımındaki detaylar ve doğru yerde doğru objeleri kullanmak, oldukça büyük önem taşımaktadır. Çünkü ofislerde, hem sizlerin hem de çalışanlarınızın huzurlu hissettiği bir ortam yaratmak, iş performansındaki verimliliği sağlayacaktır. Bu durum, yıllardır insan psikolojisi üzerinde araştırmalar yapan bilim insanlarının dahi doğruladığı bir olgudur. çağrı inşaat firması olarak bizler, ofislerde en doğru tasarımı dizayn etmek konusundaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyor, ofislerinizde muhteşem görselliğe dayalı, keyifli bir ortam yaratıyoruz.

Ofiste Özgür Hissetmek

İş yerinde çalışırken diğer çalışanların yaptığı telefon görüşmelerine kulak misafiri olmak, böylelikle bölünmek, iş performansını olumsuz etkileyen bir durumdur. Elimizdeki çok önemli bir proje ile ilgili fikirler üretmeye çalışırken, hemen ardımızdaki masadan çalan bir telefonun kulak tırmalayan sesi ya da yan masamızda oturan çalışanın, o sırada ağırladığı müşterilere yaptığı açıklamalarda kullandığı sözcüklerin gereksiz biçimde beynimizde dans ederek, çalışmamızla ilgili fikirlerimizi bölmesi kesinlikle istenmeyen bir durumdur. Hal böyleyken bir çalışanın, kendisini ofis ortamında özgür hissetmesi mümkün değildir. Ve unutmayın ki başarılı fikirler, ancak özgür ortamlarda inşa edilirler.

Cam Bölmelerle Gelen Özgürlük

Ofis ortamının cam bölmelerle küçük, sevimli odalar haline getirileceği bir sistem, az önce bahsettiğimiz istenmeyen durumların yaşanmasını engelleyecektir. İş yerlerinde genellikle üst düzey statüde çalışanlara sağlanan bu kolaylık, her çalışanın hakkıdır. Çünkü bir çalışandan beklentimiz, statüsü ne olursa olsun görevinde başarılı olmasıdır. Bu çalışanın elde ettiği başarı, hem kendisi hem de şirketimiz adına büyük önem arz edecektir. Öyleyse çalışanlarımızdan kendi beklentilerimizi istemeden önce, onların bizden olan beklentilerine kulak vermeli ve onlara kaliteli bir çalışma ortamı sağlamalıyız. Ofis ortamında etraftan gelecek gereksiz sesleri ve kalabalık ortamın yarattığı kargaşayı yok edecek olan cam bölme sistemlerimiz ile çalışanlarınıza özgür bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Ofis Tasarımını Planlarken Camın Önemi

Küçük, büyük hiç fark etmez her ofis eğer doğru biçimde dizayn edilirse, çalışanlarınız ve sizin için keyifli bir çalışma ortamına dönüşecektir. Ofisleri dizayn ederken kullandığımız cam paneller, oldukça iddialı bir malzemedir. Çünkü cam, şeffaf olduğu için kullanıldığı mekânlarda bir aydınlık yaratır. Ve ofisiniz çok küçük olsa bile kullandığımız bu cam paneller, tavandan gelen lambaların ve pencereden gelen gün ışığının da etkisiyle yansımaya imkân sunarak, etrafı aydınlatacağı için, ofisiniz olduğundan daha büyük ve ferah bir görünüme kavuşacaktır.

Uzmanların yaptığı araştırmalara göre aydınlık ve ferah ortamlarda çalışan kimselerin iş performansı, diğer ortamlarda çalışanlara nazaran daha yüksektir. Yani ofis tasarımında kullanacağımız cam paneller, sadece ofis çalışanlarınızın sessiz ve kendilerine ait bir ortamda çalışmaları için değil, ruh hallerinin iyi olması için de önemlidir.

Özelliklerinden bahsettiğimiz cam ofis paneli sistemlerimizden yaralanmak için www.cagriinsaat.com.tr adresimizden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Banyo Tartışması

Banyo Tartışması

Kalite ve Konforun Adresi

Kalite ve Konforun Adresi

Enkay İnşaat’tan Fetih Projesi

Enkay İnşaat’tan Fetih Projesi

Avcılar Şehirlerarası Taşımacılık

Avcılar Şehirlerarası Taşımacılık

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir