Yeni Sezon Abiye ve Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon Abiye ve Gelinlik Modelleri

Birbirinden farklı tasarım gelinlik ve abiye modelleri her zevke, her bedene uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış durumda. Onlarca marka ve bunların içindeki yüzlerce model arasından kendi zevkinize hitap eden ürünü bulduktan sonra işiniz bitmiyor elbette. Çünkü parça çok güzel olsa da bunu tamamlayan aksesuarlar, saç, makyaj, ayakkabı detayları vs. devreye giriyor. Her tarafın gösterişli olması ya da her bölgenin aşırı sade olması genel kombin sorunlarından bazıları. Renk ve gösteriş dengesini iyi kurmak gerekiyor.

Balık Etekli Abiye Elbise Modelleri

Abiye seçimlerinizde dar elbiseleri seviyorsanız balık abiye modelleri mutlaka dikkate alınmalı. Mavi, bordo tonlarında dar kesim inen, uzun ve diz altında kuyruk gibi geniş görünüme sahip olan bu tasarımlar fark yaratmak isteyenler için de ideal bir parça. İsteğe göre göğüs askı bölgelerinde süslemelerin de olabileceği bu tasarımlar parlak olduğunda tamamlayıcı da olabilir. Ayrıca üst tarafı bütün ve ortada oval bir dekolte de aynı kesim elbiselerde değerlendirilmesi gerekenlerden.

Kırık Beyaz Gelinlik Modelleri

Hazırlıklarınız evlilik yönündeyse ve bembeyaz gelinlik modelleri size tam olarak hitap etmiyorsa, bu durumda kırık beyaz seçebilirsiniz. Son derece şık modellerin olduğu bu ton, özellikle tül kullanımı için son derece ideal. Etek ve üst bölümde işlemelerin olması, şık bir topuzla beraber mükemmel görünüm yaratmasını sağlayabilir. Straplez, askılı seçenekleri kendi fiziksel yapınıza göre değerlendirebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Süsleri 2021

Hayaller Dükkanı Doğum Günü Süsleri 2021

Özel Tasarım Bindallı Modelleri

Özel Tasarım Bindallı Modelleri

Evlilere Özel Muhtemeşem Tasarımlar

Evlilere Özel Muhtemeşem Tasarımlar

Muhafazakar Hanımlar için Ferace Modelleri

Muhafazakar Hanımlar için Ferace Modelleri

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir